Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/vtlom/public_html/modules/mod_snowfalling/mod_snowfalling.php on line 16

Samaksas kārtība

 

Kārtība, kādā tiek veikta metāllūžņu apmaksa juridiskām personām:

Pieņemot metāllūžņus no juridiskām personām, tiek noformēts rēķins-pavadzīme, saskaņā ar kuru tiek veikts pārskaitījums uz klienta bankas kontu. Nepieciešams noslēgt līgumu par pastāvīgu sadarbību – lai saņemtu plašāku informāciju, zvaniet vai rakstiet mums.

Kārtība, kādā tiek veikta metāllūžņu apmaksa fiziskām personām:

Metāllūžņu pieņemšana no privātpersonas ir iespējama tikai uzrādot personu apliecinošu dokumentu – pasi, vadītāja apliecību vai ID karti. Klientam ir jābūt personīgajam kontam gadījumā, ja apmaksa tiek veikta bezskaidras naudas norēķina veidā.

Ierobežojumu attiecībā uz minimālo nododamo metāllūžņu apjomu nav.

Metāllūžņu cena tiek noteikta saskaņā ar iepirkuma cenām, kas ir spēkā brīdī, kad tiek nodoti metāllūžņi. Administrācijai ir tiesības koriģēt cenu metāllūžņu nodošanas brīdī. Dokumentācija par metāllūžņu pieņemšanu tiek noformēta saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem.

Samaksa par nodotajiem metāllūžņiem tiek veikta ar pārskaitījumu uz norādīto bankas kontu (divu darbadienu laikā). Gadījumā, ja klients vēlas saņemt samaksu skaidrā naudā, tiek izrakstīts čeks, ko var apmainīt pret skaidru naudu jebkurā „Norvik Banka” filiālē. Izvēloties šādu apmaksas veidu, tiek iekasēta komisijas maksa 3,50 EUR apmērā neatkarīgi no izmaksas summas.

Veicot izmaksas fiziskai personai (skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu) tiek ieturēts arī iedzīvotāju ienākuma nodoklis 10% apmērā no summas – plašāka informācija - ir pieejama šeit>>>.

 

"V&TLOM" SIA noliktavas strādā:

Rīga, Krustabaznīcas iela 14
Pr-P 09:00-18:00, S 10:00-15:00Palielināt karti
Rīga, Aplokciema iela 1b
Pr-P 08:00-17:00 

 

Tālr.: 67554930, 67554933

Mob. tālr.: 25506255

e-Pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Juridiskā adrese: 
Rīga, Krustabaznīcas iela 14, LV-1006

 

Bezmaksas tālrunis:

80-0000-58